İnoSistem Özellikleri

Evinizi Son Teknolojiyle donatın!

Ev Güvenliği Sistemleri

Ev Güvenlik Sistemleri

İnosistem ile Son Teknoloji Cihazlar

Evinizi daha güvenli hale getirmek istiyorsanız ve bunu yapmaya çalışırken her zaman en iyi, en yeni teknoloji cihazları satın almak ve evinize kurmak amacındaysanız inosistem ev güvenliği teknolojileri ile amacınıza ulaşabilirsiniz.

Kolay Kullanım

Evinizde güvenlik, kolaylık ve konfor hep sizinle.

İnosistem ev güvenliği sistemlerinin teknolojisi sayesinde tek bir panel ile evinizin tüm kontrollerine ulaşabilir ve kolaylıkla yönetebilirsiniz. Telefon, tablet ya da WEBten istediğiniz zaman kablosuz olarak diğer İnosistem ürünleri ile haberleşebilir ve senaryo ve alarm durumlarını yönetebilirsiniz.

Ev Güvenlik yönetimi

Aydınlatma Yönetimi

Dünyanın neresinde olursanız olun, İnosistem Güvenlik Sistemleri Evinize Göz Kulak Olur!

Gelişen teknolojiyle birlikte hayatımıza giren yeniliklerden biri olan led aydınlatma, bilindiği gibi enerjiyi daha verimli kullanarak aydınlatma sağlamaktadır.

IOS ve Android Uygulamaları
Güvenli İletişim

Güvenli İletişim

Güvenlik her zaman ilk tereddütümüz.

İnterkom panellerinizden tutun da kablosuz cihazlarınıza ve kameralarınıza kadar tüm akıllı güvenlik sistemlerimiz birbirleri arasında güvenli bağlantı ile haberleşirler. Aynı zamanda bu cihazların dışarıyla olan etkileşimleri ve internet bağlantıları da tamamen güvenlidir.

Esnek Senaryo Yönetimi

Dünyanın neresinde olursanız olun, İnosistem Akıllı Ev Sistemleri Evinize Göz Kulak Olur!

inosistem akıllı ev sistemi, diğer basit kumanda tekniklerinden farklı olarak esnek senaryo yönetimi sağlar. Oluşturulan senaryolar sayesinde, tek bir dokunuşla veya otomatik olarak pek çok sistemin çalışma şeklini ve sıralamasının kontrol edebilirsiniz. Mesela "İŞ" senaryosu ile hafta içi sabah 7:30' da alarm çalar, güvenlik sistemi devreden çıkarılır, perdeler açılır, harekete duyarlı aydınlatmalar kapatılır, kahve makineniz çalışır, tv de sevdiğiniz haber kanalı açılır...

IOS ve Android Uygulamaları

İnosistem Ev Güvenlik Sistemleri: En Son Teknoloji Güvenlik

Siz de evinizi ödüllü teknolojiye sahip güvenlik sistemleri ile donatabilirsiniz.

En Üst